Tvorba webových stránek

MY tvoříme, VY rostete.

Jedno bez druhého prostě nefunguje. Webové stránky jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí vašeho byznysu a díky nim můžete úspěšně provozovat a budovat vaší firmu.

Pokud máte skvělý web, vaše značka roste. Online svět vám nabízí obrovské množství příležitostí k rozvoji vašeho byznysu. Jde o to být vidět a vyniknout před konkurencí.

A my budeme rádi u toho! Naše hlavní činnost spočívá v profesionální tvorbě webových stránek, e-shopů a různých webových aplikací. Každý web do detailu promyslíme a poté tvoříme na míru vašemu podnikání tak, aby vyhovoval vašim cílům, potřebám i představám. Dbáme na to, aby webové stránky byly plně responzivní, čitelné, srozumitelné a aby správně fungovaly na všech zařízeních a obrazovkách. 

Výsledkem naší práce je vždy spokojený klient, který je nadšený ze svého nového webu, protože vypadá skvěle, má nadčasový design, funguje jak má, je snadno dohledatelný, má intuitivní ovládání a nemá nouzi o návštěvníky.

Svou práci milujeme, a proto budování vašeho nového webu není pro nás pouze zakázka s přiřazeným číslem. Je to pro nás příběh, který žijeme a kterému se věnujeme naplno.

Jak se rodí nový web?

01. Konzultace

Rádi se s vámi setkáme online nebo osobně. Budeme se zajímat o vaše současné firemní procesy a plány do budoucna. Detailně rozebereme vaše představy a očekávání, co by váš nový web měl umět a s jakými aplikacemi by měl být propojen. Zaměříme se na vaše cílové publikum a také konkurenci. Na základě získaných poznatků zvolíme nejefektivnější strategii.

02. Návrh obsahu a struktury

V návaznosti na předchozí konzultaci zpracujeme myšlenkovou mapu stránek webu, jeho orientační strukturu a obsahový návrh jednotlivých stránek. V této fázi se zaměříme také na analýzu klíčových slov.

03. Sestavení harmonogramu a rozpočtu

V návaznosti na předchozí bod vám vypracujeme cenovou nabídku a vytvoříme časový plán realizace projektu. Co slíbíme, to platí - stanovené termíny dodržujeme a ceny neměníme.

04. Příprava vývoje webu

Na tvorbě webu se budete podílet s námi. Připravte se na konzultace, protože chceme, ať jste součástí tvorby. Budeme po vás potřebovat dodání obsahových materiálů pro váš web (texty, obrázky, videa, loga). Co se týká textu, buď vám připravíme osnovu, do které nám doplníte vlastní texty, nebo můžete využít služby našeho copywritera, který pro vás vytvoří zcela nové originální texty nebo osvěží texty stávající.

05. Návrh designu a architektury

Na základě obsahu celého webu vám představíme možnosti, jak by váš nový web mohl vypadat. Navrhneme logické uspořádání jednotlivých kategorií, textů a obrázků, aby byl web přehledný a vzájemně provázaný. Všechny návrhy a změny s vámi vždy konzultujeme a pokračujeme dál až v momentě, kdy jste plně spokojen.

06. Vývoj webu

V rámci vývoje se jednoduše řečeno přenese grafický design na web. Vývojář pak přenesené prvky dokáže rozpohybovat, např. udělat funkční formulář, propojit web s e-shopem nebo různými webovými aplikacemi. Díky správnému vývoji je web funkční a responzivní na všech typech zařízení a také snadno přístupný přes vyhledávače.

07. Testování

V této fázi je web vystaven v testovacím prostředí na testovací doméně. Sledujeme funkčnost webu a provádíme konečné úpravy a korektury obsahu. Zkontrolujeme také přesměrování původních URL adres. Připravíme propojení webu s analytickými nástroji, díky kterým budete moct sledovat návštěvnost vašeho webu a jiné důležité statistiky.

08. Spuštění webu

Po vašem schválení a otestování funkčnosti už nic nebrání uvedení webových stránek do provozu. Od teď můžete sledovat, jak jejich návštěvnost rychle stoupá a vaše popularita roste.

Chcete také nový web?

Ano, chci

Vybrané reference

Interiery-restauraci

Interiéry restaurací

www.interiery-restauraci.cz

Mrkněte na další reference.

Zobrazit

JSME Digital Consulting

Digitalconsulting-badge-red-1

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář