Grafické práce

MY kreslíme, VY rostete.

Poskytujeme celou řadu grafických a designérských služeb.

Ty vám můžeme nabídnout nejen v rámci tvorby webu, ale také samostatně. Vytvoříme pro vás celkovou vizuální identitu, navrhneme logo, originální ikony, připravíme návrhy různých firemních tiskovin nebo vypracujeme architektonické vizualizace.

Reference

Grafické práce

01. Web design

Vytvoříme pro vás unikátní grafické ztvárnění vašeho webu nebo e-shopu. Vizuální podoba vašeho webu je prvním podnětem, se kterým se návštěvník vašeho webu setká. Pokud je web design atraktivní, poutavý a originální, získá si pozornost. A právě to je klíčový moment v získávání nových zákazníků a růstu vaší firmy.

02. Vizuální identita

Vtiskneme vašemu podnikání tvář. Vytvoříme pro vás vizuální firemní identitu, která bude složena z grafických prvků a pravidel (logo, písmo, barevnost aj.), aby byl dosaženo jednotného vystupování a výrazu firmy. Jednotná vizuální podoba vás bude provázet na každém kroku a zákazníci vás díky ní snadno rozpoznají a odliší od konkurence.

03. Tvorba loga

Vytvoříme pro vás silné logo - vaši jedinečnou identifikační grafickou stopou, která bude hrdě reprezentovat a ztvárňovat vaší značku. Vaše logo do detailu promyslíme a kvalitně zpracujeme tak, aby graficky odvyprávělo váš příběh, vztah k vašemu oboru a odkazovalo na činnost, kterou se zabýváte. Postaráme se o to, aby vaše nové logo vzbudilo v zákazníkovi přesně takový pocit, který má služba nebo produkt vyvolávat. Jde často právě o první dojem, který rozhodne, zda značka zákazníka osloví nebo naopak odradí. 

Logo vás provází všude. Objevuje se na vizitkách, propiskách, veškerých firemních tiskovinách, webu i reklamách. Logo by mělo být jednoduché, výstižné a zapamatovatelné, aby si ho lidé zafixovali do paměti a spojili s vaší značkou. Díky skvělému logu bude vaše firma viditelnější a úspěšnější.

Pokud logo již nějakou dobu máte, ale cítíte, že už to „není ono“, pomůžeme vám zmodernizovat jeho současnou podobu, aby odpovídalo aktuálním trendům. Často se změní poslání vaší značky nebo rozšíří náplň vaší činnosti. V tuto chvíli je redesign loga obzvlášť potřeba, aby se tyto změny odrazily také v novém logu. 

04. Firemní tiskoviny

Jednotný vizuální styl u všech firemních tiskovin působí profesionálně. Proto pro vás vytvoříme návrhy letáků, katalogů, brožur, hlavičkových papírů, plakátů, billboardů, vizitek, pozvánek, samolepek, razítek, polepů aut, etiket, krabiček a jiných obalových materiálů nebo návrh potisků oblečení a reklamních předmětů.

05. Architektonické vizualizace

Naší další službou, pro kterou jsme zapálení, jsou fotorealistické vizualizace budov a interiérů. Vytvoříme pro vás do detailu vyladěné prezentace developerských projektů, vizualizace bytů, domů, budov nebo prostranství, které zobrazují jejich reálnou podobu.

Získáte nové zákazníky a ti stávající se k vám budou rádi vracet.

poptat grafiku

Vybrané reference

Twix

Twix

Mrkněte na další reference.

Zobrazit

JSME Digital Consulting

Digitalconsulting-badge-red-1

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář