Správa sociálních sítí

Chyťte vaše zákazníky do sítě.

Postaráme se o to, abyste byli inspirací pro vaše fanoušky na sociálních sítích a vaše značka vynikla v plné síle. Komunikaci uchopíme tak, aby byla smysluplná a zacílená na konkrétní typy uživatelů.

Co není na Facebooku nebo Instagramu, jako by nebylo. Sociální sítě vládnou v posledních letech světu, a abyste je mohli naplno využívat pro růst svého podnikání, je s nimi potřeba správně zacházet. Pokud sociálním sítím příliš nerozumíte, nemáte na ně čas, nebo se vám nedaří na nich prorazit, oslovte nás a my vám pomůžeme využít sociální sítě k otevření nových možností pro váš růst. Prostřednictvím zajímavého obsahu, reklamních kampaní a influencerů rozšíříme povědomí o vaší značce, přivedeme vám nové zákazníky a ti stávající se k vám budou rádi vracet.

Správa sociální sítí

Výhody efektivního využívání sociálních sítí

Maximální zisk za minimální náklady. Placené reklamní kampaně jsou často efektivnější a levnější než např. PPC reklamy.

Měření a analýza úspěšnosti reklamy je velmi snadná. To umožňuje efektivní optimalizaci reklamy v budoucnu (např. zjistíte, kterou cílovou skupinu zajímá váš obsah apod.).

Záměrné oslovení určité skupiny lidí (např. podle věku, pohlaví, vzdělání, zájmů).

Remarketing umožňuje oslovit na Facebooku návštěvníky vašeho webu, kteří neučinili konverzi (např. nákup přes e-shop).

Reklama, která se šíří sama díky sbírání „lajků“ a komentářů. Může jít o běžné nesponzorované příspěvky, které vám přivedou nové zákazníky. Stačí, aby jeden uživatel zareagoval na váš příspěvek a tato reakce se objeví i jeho přátelům. Zvyšuje se zde pravděpodobnost, že se o vás dozví víc lidí a pokud je příspěvek zajímavý, prokliknou se až na vaší stránku. Příspěvky by tedy měly uživatele Facebooku vybízet k akci prostřednictvím lajků a komentářů.

Sociální sítě Digital Consulting

Jak probíhá správa?

01.

Na osobní nebo online schůzce nám sdělíte vše o sobě a svém podnikání. Budeme naslouchat vašim plánům, představám, cílům i obavám.

02.

Na základě důkladné analýzy zhodnotíme, jak si vedou vaše sociální sítě. Pokud ještě účet na sociálních sítích nemáte, založíme vám jej. Následně sestavíme strategický plán, který bude klíčový pro plnění vašich cílů.

03.

Následně pro vás vytvoříme atraktivní obsah, který bude bavit vaše fanoušky a přiláká nové nadšence vaší značky.

04.

Sjednotíme jak váš komunikační styl s vaším publikem, tak grafickou podobu všech vašich příspěvků.

05.

Sestavíme časový plán vkládání jednotlivých příspěvků.

06.

Zorganizujeme soutěže, vytvoříme události a naplánujeme reklamní kampaně. Zkrátka využijeme všechny možnosti vašeho zviditelnění, které sociální sítě nabízí. A že jich je! 

07.

Budeme se o vaše sociální sítě starat jako o vlastní a budeme vám pravidelně zasílat viditelné výsledky prostřednictvím reportů.

Chci spravovat sociální sítě

Kontaktujte nás

JSME Digital Consulting

Digitalconsulting-badge-red-1

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
star-empty