Copywriting

MY tvoříme, VY rostete.

Vymyslíme úderné texty, které vás budou vystihovat, udělají na čtenáře dojem a udrží jejich pozornost. Díky tomu přilákáte zákazníky, které budete bavit a budou mít potřebu vás víc poznat.

Zaměříme se na jednotnou tonalitu vaší značky, neboli to, jakým stylem budete komunikovat s vaším publikem. Jazyk, kterým se svými zákazníky hovoříte, určuje vnímání vaší firmy a podílí se na budování tváře vaší značky a plnění vašich cílů.

Správnými slovy vštěpíme vašim textům přesně to, co je potřeba, aby byly žádoucí. Texty mohou být energické, živé, humorné, přátelské, jednoduché i filosofické. Dokážeme do nich vzdechnout srdce i duši, aby působily vznešeně, nebo jim umíme dát hlavu a patu, aby byly ryze odborné, profesionální, formální, vážné a konzervativní. Zkrátka to, co je vám i vašemu podnikání blízké a zapadá do komunikačního stylu vaší celkové prezentace.

Texty

  • pro váš web

  • na váš leták

  • pro vaši reklamu

Chcete pro svůj web také kreativní texty?

MÁM ZÁJEM

Obohatíme textem celý váš web od prvního písmenka až po chybovou stránku  404. Oslovit nás můžete ale nejen s textací webu nebo e-shopu. Copywriting má u nás neomezené možnosti. Vytvoříme pro vás unikátní názvy, originální slogany, nadčasové reklamní a produktové texty. Otextujeme všechny vaše firemní tiskoviny a sepíšeme pro vás poutavé newslettery i přitažlivé články na blog. Texty na fakturách, transakční emaily nebo automatické odpovědi také nemusí být fádní, ale dají se oživit do různých podob. Pro potřeby sociálních sítí vytvoříme jedinečné příspěvky a dokážeme si poradit i s tvorbou šablon pro různé typy odpovědí, které vám v komunikaci se zákazníky ušetří spoustu času. To vše a mnohem více pro vás vytvoříme v jednotném a harmonickém komunikačním stylu.

Pokud potřebujete již hotový text opravit, oživit nebo dát mu šťávu, můžete využít našich copyeditorských služeb, kdy vám již existující texty upravíme podle vašich požadavků nebo provedeme gramatické korektury.

Copywriter musí být i tak trošku psycholog, aby dokázal zanalyzovat a odhadnout, jaký styl komunikace používat a jaká slova zvolit, aby si zákazníci vybrali právě vás. A přesně takového v našem týmu máme.

I takhle mohou vypadat vaše texty

JSME Digital Consulting

Digitalconsulting-badge-red-1

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář